“Yeni sistem taşımacılık”

YÜKSİS HAKKINDA

Hakkımızda

Yüksis, lojistik danışmanlığı alanında Türkiye’nin açık ara lideri olan Egeyurt Lojistik tarafından hayata geçirilmiş bir sanal nakliye garajı sistemidir. Lojistik sektöründeki hiç kimsenin işini ve kazancını kaybetmediği, aksine herkesin daha fazla kazandığı bir sistemdir. Nakliye sektörünü masa başında değil, direksiyon başında öğrenmiş kadromuz ile Yük-Sis’i geliştirdik.

Nedir Bu Yük-Sis?

Yük verenler, Komisyoncular ve Kamyoncuları tıpkı nakliye garajlarındaki gibi aynı çatı altında buluşturan bir sanal nakliye garajı sistemidir. Teknoloji ve nakliye ofislerini birlikte kullanıldığı bu sistem, zaman ve maliyet kayıplarını ortadan kaldırarak yük verenlere, komisyonculara ve kamyonculara daha fazla para kazandıran bir sistemdir. Sistem, halen işlerine devam eden hiçbir yük verenin veya komisyoncunun işini göz dikmeyecek, işini bozmayacak ve kazancını azaltmayacaktır. Bu konuda her türlü yazılı garanti verilmektedir. Kamyoncu açısından da ekstra bir masraf sözkonusu değildir. Yük verenler ve komisyoncuların talep edecekleri ücretin dışında bu sistemde kamyoncu için ekstra hiçbir masraf sözkonusu değildir. Aksine hem komisyon ücretleri hem de nakliye ücretleri Egeyurt güvencesi altındadır. Yüksis, kamyoncuya yük boşalttığı yerden tekrar nakliye garajına gelmeden ve yükünü boşaltmadan yük bulmasını sağlayan bir sistemdir. Ankara, Çorlu ve Gebze, İzmir başta olmak üzere hemen hemen tüm nakliye garajlarının, yük veren fabrikaların bulunduğu organize sanayi bölgelerine uzaklığı ve araçların bir günlük yatış maliyetleri dikkate alındığında Türkiye genelinde bu sistem ile kamyoncuların günlük en az 1.000TL lik tasarruf etmeleri sözkonusudur. 650.000 kamyoncu esnafı dikkate alındığında sitemin Türkiye’ye sağlayacağı günlük tasarruf miktarı 650 milyon TL olmaktadır. Bu para kamyoncu kardeşlerimizin cebinde kalacaktır.

Yük-Sis’in Diğer Uygulamalardan Ne Farkı Var?

Bu alanda denenen diğer uygulamaların aksine Yüksis, bir yazılım uygulaması değildir. Türkiye’nin en büyük nakliye garajlarında yer alan ofisleri aracılığı ile;
  • Piyasada yer alan tüm yüklerin kamyonculara duyurulmasını sağlayan,
  • Sisteme kayıtlı birlerce kamyoncusu, yük vereni ve komisyoncusu olan,
  • 7/24 çağrı merkezi desteği veren,
  • Hak edilen nakliye ücretleri ile çalışmayı sağlayan,
  • Kamyoncuya ekstra hiçbir maliyet getirmeyen
  • Komisyon ve nakliye ücretleri için %100 güvence sağlayan,
  • Yük vereni, komisyoncuyu ve kamyoncuyu %100 güvenli bir ortamda buluşturan,
  • İşini iyi yapanların kazancını artıran,
  • Sektördeki çürük elmaları ayıklayan bir sistemdir.